escort bayan

Hiç karı sikmemiş gibi öpüyor dudaklarımı

Cinsel itiraflar ⭐ 08 Kasım 2014

Hiç karı sikmemiş gibi öpüyor dudaklarımı.

Sabah oluyor. Funda ve Lena uyanamıyorlar. Ölü gibi yatıyorlar. Kolay mı bir gecelik 5 posta sikilmek. Üstelik Levent gibi bir aygır tarafından. Sabah kahvaltısı için iniyoruz aşağı. Bende de halen biraz yorgunluk var. Kızlar gülüyor, eğleniyor. Ama dikkat ettiğim bir nokta var, ne Fatih, ne Levent, ne Hüseyin (ki ben daha hiç görmedim onu), nede Selçuk bizimle kahvaltıya gelmiyorlar.

Yemek te yemiyorlar bizlerle. Resmen onlar padişah, biz cariyeleriyiz. Ama asıl padişah Levent. Hepimizin sahibi Levent. Dördü de sabah erkenden çıkmış.

Alev kalkıyor masadan, “Yemek bittikten sonra herkes sıraya geçecek. Kocalarımız hediyeler aldı bizlere!” diyor. Tüm kızlar tempo tutuyoruz. Sonra kalkıyoruz, diziliyoruz. Hepimizin elleri önümüzde. Alev poşetlerle geliyor. İnanılmaz! I-Phone’un en son modeli. Şahane bir hediye. Ve elbiseler. Bana siyah uzun bir elbise alınmış.

Kahvaltıdan sonra odalarımıza çıkıyoruz. Bugün serbestiz. İsteyen Bodrum’a gidebilir. Canan ve ben bu arada yakınlaşmışız. Lena ve Funda’nın kahvaltıları odalarına çıkarılıyor. Canan ise, “Yediniz yarakları orospular, uyuyun! Amcıklar sizi!” diye şaka yapıyor. Lena altındaki tangayı çıkarıyor, “Baksana ne hale geldim yaa!” diye gösteriyor amcığını. Hakikaten, halen delikleri kendini toplamaya çalışıyor. Sonra Alev aşağıdan bize bağırıyor. İniyoruz. Tekrar sıralanıyoruz. Kocalarımız gelmiş. Dağılım yapılıyor. İki iki dağıtılıyor, 8 kız. Ama Canan ve ben açıkta kalıyoruz. “Ne oldu ya? Beni beğenmedi mi kocam?” diye soruyorum Alev’e. “Ne bileyim, anlamadım. Merak etme gece yersin kesin yarak!” diyor.

Ne yapsak diye düşünüyoruz, Bodrum’a mı insek? Alev’e gidiyorum soruyorum, “Tamam inin! Ama geç kalmayın!” diyor. Tamam diyoruz. Zaten benim eski telefonumun kartı I-Phone uyumlu değil, kırılması gerekli. Hemen çıkıyoruz. Mercedeslerden birine biniyoruz. İki korumamız var, bunların biri aynı zamanda şöför. Arkada Canan’la ben. Kocalarımızın yeni aldığı elbiseler içinde çok seksi görünüyoruz. Korumalarımız ise rahat giyinmişler. Sanki karı koca gibi geziyoruz Bodrum’un içinde. Çok seviyorum burayı. Hemen kartlarımızı kırdırıyoruz, I-Phone’a takıyoruz. Karnım acıkıyor benim hafiften. Canan’a, “Hadi yemek yiyelim!” diyorum. Bir Hamburgerciye giriyoruz. Korumlarımız, “Daha güzel bir yere gitseydik ya!” diyorlar. Ama önemli değil. Oturuyoruz.

Yerken onlar ayrı masada. Çağırıyorum, “Gelsenize ya! Niye ayrı oturuyorsunuz? Orospuyuz diye mi ayrı oturuyorsunuz?” diye soruyorum. “Yok abla, olur mu öyle şey!” diyorlar. “Gelin gelin, çekinmeyin!” diye ısrar ediyorum. Gelip oturuyorlar. Onlar da yiyorlar yemeklerini. Konuşuyoruz. Birinin adı Hamit, 23 yaşındaymış. Diğeri de Halit. “Kardeş misiniz ya?” diye gülüşüyoruz. Kardeşlermiş. Nasıl tanıştıklarını merak ediyorum. “Biz aslında Fatih beyin korumalarıyız. Boşver nasıl tanıştığımızı…” diyor. “Peki! diyorum. Yemekler bitiyor. O bayıldığım tatlıdan alıyoruz.

Tatlılarımızı kaşıklarken muzurluk olsun diye Hamit’e, “Nasıl dayanıyorsunuz ya?” diye soruyorum. “Neye abla?” diyorlar. “Yani, adamlar am üstünde göt sikiyorlar? Sizde birşey yok mu? Sikebiliyor musunuz?” diyorum. “Bazen…” diyor Hamit, “Yani Fatih abi ne zaman bize iki tane karı yollarsa!” diye devam ediyor. “En son ne zaman karı siktiniz?” diyorum. “Bilmem… Baya oldu!” diyor Halit. “Yazık size ya! Onlar içerde bizi bağırta bağırta sikerken, siz ellerinizi mi sikiyorsunuz?” diyor Canan. “Yok abla… Biz de sikiyoruz!” diyor Canan’a Halit. “En çok kimi sikmek isterdiniz?” diyorum. “Lena sağlam karı. Sonra İrem’de iyi!” diyorlar. “Ee, biz? Bizi sikmez misiniz?” diyor Canan. “Sizi söylemedik abla, utandık ya…” diyor Halit. “Utanacak ne var? Orospuyuz biz! Söyle işte, siker misiniz bizi, sikmez misiniz?” diyorum. “Abla, yapma nolursun, başımızı belaya sokmayın, Fatih abi duymasın ne olur!” diyor. “Ya nolcak!” diyorum. Canan da, “İsterseniz sizede geçeriz bir kıyak!” diyor. İkisi de çocuk gibi heyecanlanıyorlar.

Kıyamam ya! Amsızlıktan ölüyordur bunlar. Bunları iyice doyurmak istiyorum. Ama önce biraz alışveriş. Canan’la giriyoruz bir mağazaya. Ne var ne yok alıyoruz, para sorun değil. İkibin liraya yakın fatura çıkıyor. Korumalarımız karttan çektiriyorlar. Hemen çıkıyoruz. Elimizdeki torbaları bagaja koyuyoruz. Hava çok sıcak. Canan’la arkaya geçiyoruz. “Sürsene ormanlık bir yere!” diyorum Halit’e. Halit sürüyor. “Ee, kim kimin kocası?” diye espri yapıyor Canan. Halit hemen, “Nagehan abla benim!” diyor. Kıyamam ya! Hamit de Canan’ı sikecek. Bir ormanlık alana geliyoruz. Halit ve Hamit iniyorlar, etrafa bakıyorlar. Kimse yok. Sonra biz iniyoruz. Hamit hemen Canan’ı alıyor, biraz ağaçlık alana gidiyorlar. Halit’le ben kalıyorum, arabanın arkasına geçiyoruz.

Uzanıyorum arka koltuğa. Halit üstüme çıkıyor. Başlıyoruz öpüşmeye. Dudaklarımız birbirine kenetleniyor. Deli gibi, hiç karı sikmemiş gibi öpüyor dudaklarımı. Sonra dillerimiz. Halit’in eli yavaşça benim kot şortuma gidiyor. Bacaklarımı okşamaya başlıyor. Gülümsüyorum. Sonra, beyaz askılı tişörtümü sıyırıyor Halit. Eli hemen memelerime gidiyor. Kabarık meme uçlarımı okşamaya başlıyor. “Çok mu özledin bebeğim meme emmeyi? Hadi yala beni!” diyorum. Yavaşça boynumu bırakıp memelerimi yalamaya başlıyor. Meme halkalarımda gezdiriyor dilini. Bebek gibi emiyor. Ben ise kafamı geriye yaslamış, yalanmanın keyfini çıkarıyorum. Halit yavaşça göbeğimi yalıyor. “Abla, çok lezzetlisin sen yaa!” diyor yalarken. İştahlı iştahlı yalıyor hemde beni. “Kaç aydır kadın yalamıyorsun sen ya?” diyorum, “Seneler oldu abla, seneler…” diyor.

Yavaşça kot eteğimi çıkarıyorum. “Offf ablaa! Deliğin tam yalamalık!” diyor. “Ee, yala canım!” diyorum. “Yok abla, yalamayayım ya…” diyor. Anlıyorum neden yalamak istemediğini, “Merak etme, temizim. Hergün 3 kere duş alıyoruz tatlım. Yani hastalığım da yok. Yalamak istersen yalayabilirsin!” diyorum. “Peki!” diyor, hemen dilini amıma atıyor. Önce amımın paket kısmını yalıyor. Yavaşça eliyle am dudaklarımı ayırıp, pespembe amcık deliğime dil darbeleri atmaya başlıyor. Eliyle memelerimi yoğururken, amıma giren dil darbeleri beni deliye döndürüyor. Kafamı sağa sola atıyorum, “Yala Halit! Yala! Dindir susuzluğunu!” diyorum. Amım sulanıyor yavaşça, birazda terden iyice kayganlaşıyor. Halit amcığımı bırakıyor, klitorisimi emmeye başlıyor. Ağzına alıp, diliyor, dakikalarca yalıyor. Bu kadar klitoristen uyarılmak beni kendimden geçiyor, sularımı bırakıyorum. Titreyerek, karın kaslarım kasılarak boşalıyorum.

Halit, “Ablammmm!” diyor, yavaşça doğruluyor. Kendi şortunu delmek üzere olan yarağını çıkarıyor. Çok kıllı, kıldan neredeyse belli olmayacak yarak. Yaklaşık 14-15 cm. Normal boyutlar yani. Fazlada kalın değil. Sıvazlıyor yarağını. Sonra amcığıma giriyor. Amıma girince elimde olmadan, “Ohhhh!” diye bir ses çıkarıyorum. Biraz ileri geri yapıyor, sonra üstümde yerini alıp, beni altında ezercesine sikmeye başlıyor. Halit deli gibi pompalıyor bana. Benim memelerimle onun göğsü, bana girdikçe sıkışıyor. Sonra biraz doğruluyor, memelerimi alıyor ağzına. “Ohhh! Haliiit! süper sikiyorsun kocacığım! Sik bu orospuyu! Dağııt! Doyur susuzluğunu aşkım! Kurban olayım sana!” diye onu gaza getiriyorum. “Ohhh! Nagehann!” diye inliyor o da.

Memelerimi eziyor elleriyle. Fazla hareket alanımız yok. Aslında daha fazla isterdim, ama Halit çok memnun halinden. Halit kalkıyor, “Abla domalsana! “diyor. İniyorum arabadan aşağı. O da iniyor. Kafamı arabanın içinde sokuyorum, elimle de destekliyorum. Halit arkama geçiyor. Elini götüme atıyor. “Yok Halitciğim… orası bugün yok!” diyorum. “Neden abla ya?” diyor, “Olmaz aşkım, akşam kocalarımız belki siker, bir günde iki yarak alamam oraya! Zaten geniş baksana!” diyorum. “Offf ablaa ya!” diyor, sikini amımın girişine hizalıyor, ittiriyor ve gene içimde. “Ohhhh! Haliiit! Boşalıyorum beeen! Ahhh! Sikicimmmm! Hızlan aşkımmm! Döv dibimi! Sik beni!” diyorum.

“Amını siktiğimin orospusu! kaç yarak girdi lan bu deliklere? Ha? Ne kadara satın aldılar lan seni? Doyumsuz orospu! Kaç gündür elimizi sikiyoruz lan sizin yüzünüzden! İnlemeleriniz sokaktan duyuluyor!” diyor. “Ohhh, evet aşkım. Günlerdir sikiyorlar bizi. Kanırtıyorlar. Şimdide sen sikiyorsun! Ohhhh! Hemde bedavaya!”, böyle cümleler eşliğinde sularım geliyor. Sularım gelince, Halit çıkarıyor yarağını, “Ablaa, geliyooor!” diyor. Hemen eğiliyorum, ağzıma alıyorum. Am sularımla tatlanmış yarağının ucunu delirmiş gibi diliyorum. “Aç ağzını şılllııık!” diyor, ve dölleri ağzımda. Yarağı kalp gibi atıyor. Tek bir damlasını ziyan etmeden yutuyorum döllerinin.

Halit arabanın arka koltuğuna yığılıyor, “Ablammm!” diyerek sıvazlıyor yarağını. Ben de oturuyorum arka koltuğa. Külodumu giyiyorum. Şortumu giyiyorum. Halit hala doymamış gibi. Ama vaktimiz yok. Az sonra Canan ve Hamit geliyor. Canan arka koltuğa yanıma geliyor. Hamit ve Halit öne geçiyor, direksiyonda Halit. Ve sürmeye başlıyor arabayı, “Ulan orospular, bitirdiniz bizi lan! Ne am varmış sizde. Bir orduyu alırsınız lan!” diyor. Canan’la birbirimize bakıyoruz. Ve araba geliyor malikaneye. İniyoruz arabadan. İçeri giriyoruz. Halen kimse yok. Hemen odamıza gidiyoruz. Canan önce duşa giriyor. Ben telefona bakıyorum. Çocuklar aramışlar. Arayıp konuşuyorum. Eski kocam aramış birde. Niye arar ki beni? Açıyorum telefonu, arıyorum eski kocamı…

“Nerdesin sen?!” diyor. “Sana ne! Sana hesap mı vereceğim!” diyorum. “Ulan orospu, kimin altındasın lan? Anneni aradım yoksun orda. Söyle kimlesin!” diye bağırıyor. “Eee siktir git be, orospu çocuğu!” deyip kapatıyorum. Ellerim titriyor sinirden. Telefonu fırlatasım geliyor. Sonra o tanıdık ağlama krizleri. Uzun zamandır ağlamıyordum böyle. İçim boşalıyor resmen ağlamaktan. Canan çıkıyor duştan, çırılçıplak. “Ne oldu canım?” diyor. Anlatıyorum. Sonra beni duşa sokuyor. O yıkıyor beni. Çıkıyorum duştan, duş biraz rahatlatıyor beni.

Akşam oluyor. Akşam yemeği için iniyoruz. Tam merdivenlerdeyken, Alev geliyor yanıma, “Fatih beydesin bu gece. Soyun çabuk. Çıplak gideceksin yanına!” diyor. Oracıkta soyunuyorum. Alev çamaşırlarımı alıyor. Birlikte tekrar yukarı çıkıyoruz. Odaya giriyorum son kez kendime bakmak için. Alev geliyor yanıma. Sanki tecavüzcü. Bana dokunuyor. Götüme vuruyor şaplağı. Heyecanlanıyorum. Farklı bir heyecan bu. “Eee güzelim… Ne zaman baktıracaksın tadına?” diyor. İlk kez bir kadınla bu kadar yakın yakınayım. Gözlerine bakıyorum, “Ya… Ben Lezbiyen değilim…” diyorum. Amıma sokuyor parmağını Alev. “Ahhhh! Napıyorsun!” diyorum. “Ohooo… Ama bak. Foseptik çukuru gibi!” diyor, gülüyor. “Alev bırak beni. Fatih’e gideceğim. Ne olursun bırak!” diyorum. Suratımı tutuyor. “Merak etme, bırakacağım. Ama senin tadına bakmadan asla bırakmayacağım! Yarın gece benimsin! Kocalarımızlada konuştum! Benimsin orospum!” diyor. Bırakıyor.

Alev çok seksi olmasada, güzel bir kadın. Hani pornolarda olur ya ‘MILF’ diye bir kategori. Aynen o kategoride. Son kez bakıyorum kendime. Çok ateşliyim. Ama artık saçlarımın renginden sıkıldım. Kızıl mı yapsam? En iyisi yarın gideyim kuaföre. Belki Halit siker beni gene.

Neyse, giriyorum Fatih’in odasına. Yatakta oturuyor, önünde Lena diz çökmüş emiyor sikini Fatih’in. Bu adamlar sikişmeden duramaz mı! Lena da helal olsun yani, günlerdir en çok sikilenimiz o. Orospunun amı götü durmuyor ki. Fatih bana, “Geç otur!” diyor. Ben hazırlanıyorum yarağı almaya ağzıma, ama izlememi istiyor. Lena’nın saksosunu izliyorum. Ve ağzına boşalıyor Lena’nın. Lena kalkıyor, öpüyor Fatih’in dudaklarını, çıkıyor. Fatih sarışın, mavi gözlü. Çok yakışıklı. Ama yarağı Levent’in yarağının yarısı kadar. Küçük sayılabilecek bir yarağı var. Oturuyorum karşısına. Kalkıyor, bir sigara yakıyor. Sonra yanıma geliyor. Yarağı hemen ufalmış. “Rakı içer misin?” diyor. İçerim. Bir tek dolduruyor bana da. Yemeğimiz önümüze geliyor. Rakı sofrası. Rakımızı yudumluyoruz, yemeğimizi yiyoruz. Sigara üstüne sigara yakıyor Fatih. Ben de tabi. Konuşmaya başlıyoruz:

– Bugün Canan buradaydı. diyor Fatih.
– Hadi ya…
– Evet, senin ağladığını söyledi. Hayırdır güzelim?
– Yok, bir şey Fatih!
– Var var, söyle bakalım…
– Ya, eski kocam aradı. Küfürler falan…
– Kocandan ayrı mısın?
– Evet.
– Çoluk, çocuk?
– İki tane.
– Sen en çok ilgimi çeken kadınlardan birisin biliyor musun?
– Aa, neden?
– Çünkü seksi severek yapıyorsun. Bugün Halit ve Hamit’e vermişsiniz?
– Evet… Seksi seviyorum. Üstelik para kazanıyorum.
– Burdaki birçok kız sadece para için burada.
– Öyle mi?
– Tabi. Yarak isteseler her biri istediği yarağı bulur dışarıda. Şu Lena denen orospu niye hep altımızda sanıyorsun? Kız kendini bize siktirmek için yapmadığı kalmıyor.
– Öyle valla. Lena sağlam kaşar.
– Delikleri de kocaman.
– Öyle. Levent sikerken görmüştüm.
– Sana bir teklifim var Nagehan.
– Nedir?
– Telefonunu ver, kocanla ben konuşayım. Seni rahatsız etmesin. Ayrıca her ay parasal yardım edelim sana.
– Olmaz! Kocamla konuşun, ama parasal yardım olmaz.
– Bak, gerçekten ben bunu senden etkilendiğim için yapıyorum.
– Ne yani? Senin orospun muyum bundan sonra?
– Neden olmasın?
– Kuma mı olacağım?
– Olur musun?
– Ee, iyide, benim çocuklarım var. Onlar bilmeyecekler mi?
– Bilmeyecekler. Zamanı gelince açıklarsın.
– Ya ama.. Ben.. Yani nasıl desem. Ben yarak yemeye alıştım!
– Hahaha. Kolayı var güzelim. Çık gene istediğin yarağı ye. İstersen çalış. Ama İstanbul’a döndüğümüzde olacak bu. Burada gene bizim orospumuzsun.
– Sadece ben mi?
– Hayır. Canan da bundan böyle benim. Yani ‘gözdelerimsiniz’
– Siz iyice haremi kurdunuz ya.
– Güzel olmuyor mu?
– Oluyor valla. Peki, nerden çıktı bu kadınları toplama işi. Yani nasıl bir fantazi bu?
– Bilmem. Ama güzel ya. Düşünsene kaç tane kadın seni görür görmez domalıyor. Yani biz seksi zevk için yapıyoruz. Aşk meşk geçti bizden. Biz sikimizin keyfindeyiz. Hayatı yaşıyoruz kısacası.
– Öyle valla. Bende sırf erkeklerden kurulu bir haremde olmak isterdim.
– İşte Canan da, sen de, bu yönünüzle farklısınız. Doymuyorsunuz lan!
– Valla öyle şekerim, işine gelirse.
– Bak bak, hitaplara bak! Orospu seni!
– Hahahaha… Peki, madem gözdenim, senden bir şey isteyeceğim.
– İste bakalım Nagehan?
– Benim adım Nagehan değil. Günseli. Günseli de bana.
– Peki Günseli, iste bakalım?
– Fantazide sınırın olmasın, olur mu?
– Var gibi mi görünüyor?
– Yok. Benim bahsettiğim farklı. Mesela sik beni, ama sikerken sert ol. Dağıt beni. 4-5-6… kaç erkek bulabiliyorsan at beni içlerine. Hiç gocunmam. Ben yarak yemeye alıştım. Bırakamam…
– Tamam, sen rahat ol. Seni zevk içinde yaşatacağım. Bundan sonra benim karılarımdan birisin.

Kalktı, çekmeceden bir anahtar aldı verdi bana.

– Bu ne aşkım?
– Yazlığımızın anahtarı. Bundan sonra bu ev senin güzelim…
– Ne? Ben…
– Saçmalama, al şunu! Merak etme. Bundan sonra para konusunda hiçbir sıkıntın olmayacak. Ayrıca kocanı da aratıyorum. Birde, anlattı bana Canan, Ahmet diye bir şerefsiz varmış? Seni rahatsız mı ediyor piç?
– Evet. Canan anlatmıştır borç olayını…
– Anlattı. Ahmet’le de konuşacağım. Bundan sonra kimse seni rahatsız edemeyecek.
– Ben… Çok… Minnetarım sana! İyi ki almışsınız beni buraya!

( Günseli )

Etiket yok

918 gösterim, 1 gün

  

Bir Cevap Bırakın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

 • İçeri bir baktım, karım serdal’la sikişiyor!

  Tarafından AÇIK 04 Nisan 2015 - 0 Yorumlar

  İçeri bir baktım, karım serdal’la sikişiyor!. Tatilde eşimle Antalya, Side’ye gitmek için yola çıktık. Bayram arifesiydi. Bayram süresince kalacaktık. Özgürlük arıyorduk, değişik yer ve ortamlarda bulunmak bize zevk veriyordu. Çünkü dilediğimiz gibi davranıyorduk. Eşim harika bir kadın, fiziğide öyle. Aramızda hiç bir konuda kısıtlama yok. Arabamızla yola koyulduk, hava çok güzeldi. Antalya’ya yaklaştıkca hava dahada […]

 • Seni kocanın yatağında sikmek istiyorum!

  Tarafından AÇIK 03 Şubat 2015 - 0 Yorumlar

  Seni kocanın yatağında sikmek istiyorum!. 27 yaşında, evli bir bayanım, çocuğum yok. Benden 15 yaş büyük kocamla, ben üniversite sınavlarına hazırlanmak için dersaneye giderken tanıştım. Despot baba evinin baskısından sonra, onun beni el üstünde tutan, sevecen davranışlarına kandım. Bana ve ev halkına aldığı güzel hediyeler, iltifatlar, zenginliği, hem beni hem ailemi ikna etti. Üniversite planlarım çöpe […]

 • Aklım kaynımın yarağındaydı, onu içime alacaktım!

  Tarafından AÇIK 03 Nisan 2015 - 0 Yorumlar

  Aklım kaynımın yarağındaydı, onu içime alacaktım!. Evli, kapalı, bir bayanım. Kocamla sex yaşantımız başlarda fena değildi, yani kocam hastalanıncaya kadar. Şeker hastası olan kocamın artık siki kalkmıyor ve erkeklik görevini yerine getiremiyordu. Durum böyle olunca da kocam amımı yalayarak ve parmaklarıyla benim orgazm olmamı ve boşalmamı sağlıyordu. Kocam üzülmesin diye ona hiç birşey belli etmiyordum, […]

 • Orospu çocuğu çıkar lan yırttın götümü!

  Tarafından AÇIK 01 Nisan 2015 - 0 Yorumlar

  Orospu çocuğu çıkar lan yırttın götümü!. Karımla evlenmeden önce tüm kız arkadaşlarımla anal, ilişkiye girmiş, çoğunu ilk ben milli yapmıştım. Bunları evlenmeden önce karıma anlattığım için, bendeki bu göt sikme arzusunu bilir. Ama karımla hiç anal seks yapmamıştım. Nezaman karımı götten sikmek istesem, sürekli hayır diyordu. Karımı çok sevdiğim için de, evlendikten sonra onu hiç […]

 • Yavaş ol orospu çocuğu!

  Tarafından AÇIK 11 Şubat 2015 - 0 Yorumlar

  Yavaş ol orospu çocuğu!. Bodrum’daki çılgın tatilimizin üzerinden bir ay geçmiş, Haziran sonunda İstanbul’a gitmem gerekmişti. Eskort kızlar da yeni sevgilileriyle Bodrum’dan Yunan adalarına geçtiler. İstanbul’da tek başıma biraz canım sıkılıyordu. Alışveriş yaptım. Ortaköy’e indim. Deniz havası, Türk kahvesi ile kendimi avutuyordum. Telefonum çaldı. “Kızım İstanbul’lara geliyorsun, haberimiz yeni oluyor, aşkolsun!