escort bayan

Küfürlü konuşması beni daha çok tahrik ediyordu

Cinsel itiraflar ⭐ 25 Ocak 2015

Küfürlü konuşması beni daha çok tahrik ediyordu.

Doğum günümde, annemler resmi tatile denk geldiği için, bana hediye olarak, antalya‘da 2 haftalık tatil almışlardı. Ben tatile yalnız gitmek istemediğim için, benden 3 yaş büyük kuzenim Kaan abi de benimle gelecekti. Ben hafif kumral, mavi gözlü, 1.68 boyu olan, 62 kilo, 85-65-90 ölçülerinde, kilosuna dikkat etmeye çalışan bir kızım.  Kaan abi kızları etkilemek için fitness salonlarından çıkmaz. 

Siyah gözlü, kaslı ve kumral, yakışıklı bir erkektir. Küçüklüğümden beri onu çok beğenirim. Tatilin birinci günü, doğumgünümü evde birkaç arkadaşım ve ailemle kutlayarak, Kaan abi ile direk olrak Düsseldorf havaalanına gittik. Havaalanı çok kalabalıktı ve ben soğuk olduğu için dışarıdayken straplez body’min üzerine giydiğim hırka yüzünden terlemeye başlamıştım. Ama bir türlü çıkartmıyordum, çünkü body göğüslerimin yarısını açıkta bırakıyordu.

Biz pasaport kontrolünden de geçtikten sonra, uçağı bekleyeceğimiz yere doğru giderken, ben üzerimdeki hırkayı çıkartmış, belime bağlamıştım. Aynı zamanda da bekleme salonuna giden yolda, ağır bavullar için yapılmış bantın üzerine çıkmış, Kaan abiye şirinlikler yapıyordum. Kaan abi bir yandan bana gülerken, bir yandan elinde telefonu, sevgilisinin gönderdiği yarı çıplak resime bakıyor ve iç geçiriyordu.

Sevgilisi tam bir orospuydu ve açıkcası benden daha iyi bir fiziği vardı. Kaan abinin şimdi onun yanında olup, onu bir güzel sikmek istediğini çok iyi anlamıştım. Ama madem canı sikişmek istiyordu, pekala ben de onu azdırabilirdim. Ne kadar tecrübesiz de olsam, body’mi biraz daha aşağıya cekip, beyaz dantelli sütyenimin görünmesini sağladım. Nisan ayındaydık ve ben nasıl olsa Türkiye sıcaktır diyerekten kot şort giymiştim. Kaan abiye belli etmeden şortumu da biraz katladıktan sonra, hoplaya zıplaya önünden yürümeye başladım. Şortum, popomun bacağımla birleştiği çizgideydi ve çok seksi duruyordu. Biz bekleme salonuna geldiğimizde saat 14:30’a geliyordu. Çok insan yoktu, ama ben yine de gidip Kaan abinin dibine oturmuş, göğüslerimi görmesini sağlayarak, saçma sapan şeyler anlatıyordum. Kaan abi de en sonunda dayanamayıp, herhalde benim de farketmediğimi sanıp, doyasıya göğüslerimi seyretmeye başlamış, bu da beni çok tahrik etmişti.

Uçakta ben ortaya, Kaan abi de cam kenarına oturdu. Bir süre sonra benim yanıma da bir yakışıklı oturdu. Ben tabi hemen onunla tanıştım, adı Daniel imiş, 25 yaşındaymış, İtalyanmış. Biz sohbete daldığımızda, bir ara hostes gelip, bir arzumuz olup olmadığını sordu, Kaan abi de bir kahve istedi. Daniel çok yakışıklıydı ve daha da önemlisi vücut geliştirme ile uğraşıyormuş. Bana, istersem ilerleyen zamanda Sixpack’lerini (Baklava şeklindeki karın kaslarını) gösterebileceğini söylemişti. Hostes kahveyi getirdiğinde, ben de tam ayağa kalkmaya yeltendiğimden, kahve üzerime döküldü, göğsümden göbeğime doğru boşaldı. Kaan abi hostesi azarlarken, Daniel hemen önündeki peçeteyle göğüslerimi (güya dökülen kahveyi silme bahanesiyle) resmen yoğurmaya başlamıştı. Zaten Kaan abi yolculuğun başından beri gıcık kaptığı Daniel’in göğüslerime ellediğini görünce, hemen eline bir peçete aldı ve Daniel’e kızmaya başladı. “Daha reşit dahi sayılmayan bir bayanın göğüslerine ellemeniz hiçte hoş bir davranış değil!” derken, bunu kıskançlığından yaptığı apaçık ortadaydı. Bense aralarını iyice kızıştırmak için, “Ama, Daniel sadece üzerime dökülen kahveyi siliyordu!” dedim. Bu sırada çoktan Kaan abi de göğüslerimi silme bahanesiyle, ellemeye, arada bir de yoğurmaya başlamıştı.

Yolculuğun ilerleyen dakikaları daha da sıkıcı olmuş, Daniel elindeki kitaba, Kaan abiyse telefonundaki sevgilisinin resimlerine dönmüştü. Ben de ortada sıkıntıdan patlıyordum. O sırada aklıma Daniel’in verdiği söz geldi. Dürtükleyerek, “Daniel, Daniel! Hani bana Sixpack’lerini gösterecektin? Hadi amaaa, lütfeeenn!” diyerek iyice yılışmıştım ve yükselen sesimle de Kaan abinin dikkatini çekmeyi başarmıştım. Şimdi bize arada bir tuhaf bakışlar atan Kaan abinin yanında, daha yeni tanıştığım bir adamı, bana karnının kaslarını göstermesi için ikna etmeye çalışıyordum. Daniel de, “Beni bir kez öpersen olur!” dediğinde mutluluktan çıldıracaktım. Ama kendimi naza çekmem gerekiyordu. “Ama Daniel…” dememe kalmadan, Daniel, “Ya öpersin, yada göstermem!” deyip, okuduğu kitaba geri döndü. Ben de Kaan abinin baktığı bir anda uzanıp, Daniel’in yanağına minicik bir öpücük kondurdum. Daniel, “Bu sayılmaz!” deyince, ben de uzanıp, bu sefer resmen yanağını somurdum.

Daniel Sixpack’lerini açacakken, Kaan abi Daniel’i engelledi, “Ayıp dostum, etrafta rahatsız olacak insanlar var!” diyerek. Ben iyice gıcık olmuştum Kaan abiye. Sonuçta ne bana birşey yaptırıyor, ne de kendi birşey yapıyordu. Mızmız bir çocuk gibi önüme dönerek, “Niye böyle yapıyorsun yaaa?!” diye sitem ettim. Kaan abi de iyice hiddetlenerek, kendi tişörtünü yukarı çekti ve o muhteşem manzaraya beni hayran bıraktı. “Al lan, al. Karın kaslarına çok meraklıysan, buna bak. Bir de elin gavur herifini öpüyorsun!” diye bağırıp kapattı. Ve yolculuğun geri kalanı tekrar çok sakin geçti…

Otelde Kaan abi ile ayrı odalarda kaldığımız için, aramızda çok bir yakınlaşma olmamış, ve ben bozulan moralimle, 3 gün nerdeyse odadan dışarı çıkmamıştım. Bu sırada da Kaan abi tam 5 tane kız götürmüştü. Ben iyice sinirli bir şekilde odamda otururken, bir şey başaramamanın verdiği sinirle ağlamaya başlamıştım. Tam o sırada odamın kapısı tıklatılınca, bikinimle oturduğumdan, yatağımın üzerindeki battaniyeyi üzerime çektim. İçeri giren Kaan abiyi görünceyse, sinirlerim iyice bozuldu ve “Çıksana yaa odamdan!” diyerek mızmızlandım. Kaan abi bana tatlı bir bakış atarak, arkama yaklaştı ve sarılıp, boynumu öpmeye başladı. “Benim prensesim doğum gününde – veya haftasında – mutlu olsun yaa! Ben sırf onun için geldim buraya. Neyin var ufaklığım, ne yaptım sana?” dedi.

Ben iyice kendimden geçmiştim. Ama busefer kararlıydım, kolay kanmaycaktım, 3 gündür onu etkilemek için yüzlerce şey denemiştim sonuçta. Hem o olmasa bile, animatörle, garsonla ve hademeyle denemiştim, ve o bunların tamamını engellemişti. Bir anlık sinirle yüzümü ona dönüp, hızla ittirdim ve bağırmaya başladım, “Sorun senin hiçbirşey yapmaman, beni sinir ediyorsun, günlerdir kendimi bozdurmaya çalışıyorum, sen veya bir başkası farketmez, 18 yaşıma kadın olarak girmek itiyorum. Ama beni 2 dakika rahat bırakamıyorsun. Animatörle denedim, hemen karıştın, hademeyle yaa, elin hademesiyle denedim, sikilmek istedim. İnletilmek istedim. Ama bir rahat bırakmadın!” dedim. Kaan abi şaşırmamıştı, aksine, “Ben kaç gündür zor durumdayım haberin var mı? Am meme göstermekle olmaz bu işler kızım. Dobra dobra söyleyceksin. Ben kaç senedir seni hayal ederek milleti sikiyorum haberin var mı? Benim karım ol lan. Ben bozayım seni!” diye bağırdı. Ben de hemen dudaklarına yapıştım.

Ben tecrübesizce öperken, o ustaca dilini dilimle buluşturdu. Yavaşça ve yalayarak dilimi emerken, battaniyeyi alıp laminat zemine serdi. Beni battaniyenin üzerine yavaş yavaş arkaya doğru ittirirken, ben çok tecrübesizce arkaya dayanmıştım. “Sikecem seni orospum benim. Amına götüne geçirecem. İlk erkeğin olacam senin!” diye. Küfürlü konuşması beni daha çok tahrik ediyordu, “Ohhh, mhhhhh!” diye inliyordum. Kaan abi de boynumdan göbeğime doğru iniyordu. Ben kendimden geçmiş zevkten kıvranırken, o ayak bileğime kadar inmiş, tekrar yukarı çıkıyordu. Bu sefer elinin tekiyle bikinimin sütyen kısmını kopardı. Ben, “Ohhh, Kaan abiciğmm, seni çok seviyorum! Harikasın!” derken, o da, “Devam et orospu. Ne yapayım seni? Sikeyim mi amını? Kadın yapayımmı seni?” diyordu. Ben sırf bu konuşmalara dahi boşalacakken, bacak aramda Kaan abimin dilini hissettim. Dilini çok iyi kullanıyordu. Dişleriyle bikinimin külotunu kenara çektikten sonra, klitorisimi emmeye başladı hızla. Ben 3 gündür birinin beni sikmesini beklediğimden, amıma çoktan ağda yapmıştım. Yani amım kaymak gibiydi.

“Ne güzel amın var senin karıcığımmm!” dedi. Ben de, “Seni bekliyor kocacığımm!” dedim. Diliyle derinliklerime inerken, ben kasılarak ilk orgazmımı oluyordum. Bu sırada o da iki eliyle ince belimi sıkıca kavrayıp, benim hareketimi engelliyordu. Bir süre sonra iki eliyle göğüslerimi okşamaya, yoğurmaya başladı ve amımdan yukarı çıkıp, bir süre de memelerimin uçlarını ezerek, emdi ve ısırdı. Bana öyle tatlı geliyordu ki, hiç bitmesin diye dua ediyordum. Sonra tek hamlede tişörtünü ve şortunu çıkarttı. Altında Boxer falan da yoktu. Bir anda karşıma tahminen 20 santim ve kapkalın bir yarrak çıkmıştı. Karnındaki baklavalarını göstererek, “Bak, kaç aydır senin için hazırladım. Canın baklava çekince bana gel yavrum, güzelim, orospum, amını siktiğim, bebeğim benim!” dedi, saçlarımı okşayarak.

Ben doğrulup, yarağını elime almış, amatörce yalarken, o iyice başıma bastırıyordu. Bir süre sonra yarağı gırtlağıma kadar girip çıkmaya başlamıştı. Boğazıma kadar sokuyor, biraz bekliyor, sonra saçlarımdan çekip nefes almamı sağlıyor, sonra tekrar sokuyordu. Ağzım yüzüm, yarağının zevk suyuyla karışık salya olmuştu. Sonra yarağını bana bıraktı, elimle mastürbasyon yaparken, dilimle de başından yalayarak aşağılara kadar inip, göt deliğinin oralarını ve taşaklarını yalıyordum. Arada bir taşaklarıyla oynuyordum. O da bana, “Ohhh, orospuya bak sen, 2 dakikada kavradı işi. Ne güzel yalıyorsun sen öyle!” dedikçe, ben daha da zevke geliyordum.

Sonra beni tekrardan battaniyeye yatırdı ve amımı tekrardan yalamaya başladı. Ardından yarrağını yavaş yavaş amıma geçirmeye başladı. O kadar şevkatliydi ki. “Acıyor mu bebeğim?” diye sordu. Hayır anlamında kafamı salladım, ama bir anda bir ağrı saplandı ki, ölüyorum sandım. Ben iyice yüzümü buruşturunca, “Ne oldu? Acıyormu? Çıkartayım mı?” diye sormaya başladı. Ben de zoraki gülümsemeye çalışarak, “Yok, gerçekten acımıyor, devam et!” diyerek onu rahatlatmaya çalıştım. Bir süre sonra amıma rahatca girip çıkmaya başladığında, saçlarımdan tutup başımı arkaya doğru çekmeye, ve amıma hayvan gibi girip çıkmaya başladı. Benim canım ne kadar da yansa da, aldığım zevk acının ötesine geçemeyi başarmıştı. O ise biryandan ihtirasla yüzüme bakıyor, bir eliyle saçlarımı arkaya çekiyor, diğer eliyl de sol mememi okşuyordu. “Ohh, artık karımsın, artık benimsin, herşeyinle benimsin. Amına da koyacam, götüne de, kimse alamayacak seni elimden, amın daracık kaltak!” diyerek beni benden alıyordu. Ben de, “Mhhhhh! Ohhhhh!” diye inleyerek ona katılıyordum.

Bir anda beni kucağına aldı ve amımdan çıkmadan, yatağıma oturdu. Bu sefer beni hoplatıyordu. Aynı zamanda da argo konuşmalarına devam ediyordu. “Orospucuk, nasıl, iyi sikiyormuyum, güzel geçiriyormuyum amına?” diye sordu. Ben de ona sarılarak, bana alttan pompalamasını kolaylaştırdım ve “Harika sikiyorsun sikicim, erkeğim, aslanım benim. Ohhh, geçir amıma, götüme, karınım ben senin, bu daracık am senin için yanıp tutuşuyor!” dedim. O güne kadar okuduğum seks hikayeleri faydasını gösteriyordu. Biraz sonra beni duvarla kendi arasında sıkıştırarak sikti ve ilk postasını amıma attı. İkinci postayı da duşta sikerek attı. Tatilimiz boyunca beni her gün 3-4 posta sikti. Tatil bitti, ama sikişlerimiz 5 yıldır devam ediyor. Kuzenim bana aşık ve yakında evlenmeyi planlıyoruz.

Tüm erkeklerin siklerinin kocaman olmuş başlarını öpüyorum. Mucukkk! :))

Nevin

Etiket yok

1049 gösterim, 1 gün

  

Bir Cevap Bırakın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

  • Şirinevler Escort Özgül Genç Bekar Erkekleri Arıyor

    Tarafından AÇIK 21 Nisan 2024 - 0 Yorumlar

    Şirinevler’da genç bekâr erkekler için eşi olmayan bir edinim sunan Şirinevler Escort Özgül, erotik içerik arayanlara hususi hizmetleriyle göz dolduruyor. Bu çekici ve deneyimli escort, Şirinevler’un en gözde ve saygı duyulan eskortlarından biridir. Her insanın istediği anlamlı ve unutulmaz anılar biriktirebilmesi için hususi bir arkadaşlık gereklidir. Genç bekar adamların bu ihtiyacını gidermek amacıyla, Özgül görkemli […]