escort bayan

Karımı başka bir erkek bağırta bağırta sikerken

Cinsel itiraflar ⭐ 08 Aralık 2014

Karımı başka bir erkek bağırta bağırta sikerken.

Karı koca büyükçe bir villa’da yaşayan, 55 yaşlarındaki çiftin evdeki işlerini yapıyorduk. Ben tamirat ve bahçe işleriyle uğraşırken, karım da evin temizliği, alışverişi, faturaları ve randevuları gibi işleriyle meşgul oluyordu. Emekliliklerini yaşayan bu çift, bize karşı da para yönünden çok bankör ve samimiydiler. Çocukları bayramdan bayrama uğradıkları için bize evin sakinleri gibi davranıyorlardı.

Ben ve karım işsiz olduğumuz için, ek kazanç olarak onların yanında gayet iyi durumdaydık. Günde birkaç saat uğrar, işim varsa işimi yapar, yoksa bir istekleri olup olmadığını öğrenip giderdim. Bazen de birlikte evde yada bahçede oturur sohbet ederdik. Karım haftada bir genel temizliğe gelir veya randevuları olduğu zaman uğrardı. Birde akşamları bahçede otururken.

Binali beyin karısı Döndü hanım, aksatmadan Dinsel ibadetini yapan, iyilik sever, sürekli olarak, “Hastayım.” diyen, ununu eleyip eleğini asmış biriydi. Gezmeyle eğlenmeyle, işle güçle işi olmaz, evde Dinsel kitaplarla vakit geçirir, bazen komşularını ziyarete ve doktora gitme dışında evden dışarı çıkmazdı.

Binali bey ise, derneklere, kahvelere ve dost sohbetlerine meraklı eski bir işadamı olması dolayısıyla, girişken biriydi. Yaşlı olmasına rağmen, yaşına inat, bakımlı, kendine önem veren, sağlığına dikkat eden, giyimi kuşamı düzgündü. Şakacı, samimi, açık sözlüydü. Başbaşa kaldığımız zamanlar, sürekli olarak kadınlardan ve gençlik zamanlarında beraber olduğu kadınlardan bahseder, hatta onlarla nasıl ilişkiye girdiğini, neler yaptığını anlatır dururdu. Bir kadın görse hemen sulanır, onu röntgen çeker gibi incelerdi. Karısından da sürekli olarak, yıllardır sex yapmadığı için dert yanardı. Binali beyle arada bir çapkınlık yapmaya giderdik. Ama para karşılığı olduğu için, bir de karşısındaki kadınların aceleci davranmalarından dolayı, “Zevk vermiyor üstadım! Şöyle etine buduna dolgun, ateşli, canım istedikçe sikebileceğim birini bulsam, para hiçte önemli değil!” derdi.

Bazen, (aslında herzaman) dikkatimi çeken şey, benim karıma da sürekli olarak bakmasıydı. Karıma bakışlarından, aklından neler geçtiğini okur gibiydim adeta. Yaşına güvenerekten, bazen sanki evladına der gibi, karıma, “Kızım ne kadar genç ve güzelsin, keşke ben de senin yaşlarında olsaydım, bundan önce ben evlenirdim seninle!” diye takılırdı. Asıl amacı karımın ilgisini kendi üzerine çekmekti. Bazen ben dışarda çalışırken, Döndü hanım da dışarıda olduğu zamanlar, karım temizlik yapıyorsa sürekli olarak içeride olur, onu izler, laf atardı. Ben çaktırmadan onları izlerdim. Karım eğilip doğrulurken, dik dik bakar, “Yardım edeyim!” der, bazen de konuşurlardı. Ama ne konuştuklarını duyamazdım.

Yine birgün orada çalıştıktan sonra, güneş batmak üzere iken bahçede beraber oturmuş, hem biralarımızı yudumluyor, hemde konuşuyorduk. Tabii ki, konu her zamanki gibi kadınlar ve onun seks sorunlarıydı. Zaman ilerledikçe zevki de artıyordu. Bana, “Sen benim gibi değilsin, şanslısın, balık gibi karın var yanında, evire çevire sikersin!” diyordu şakaya getirip. Aslında ben bahçede çalışırken, yukarıda benim karıyı sikse, ben görsem bile baştan şaşırırdım, ama sanırım birşey diyemezdim. Hem kazancımız iyiydi, hemde sanırım bu benim de hoşuma giderdi. Karımı başka bir erkek bağırta bağırta sikerken ve karımında bundan zevk alışını izlemek benim de hoşuma giderdi. Ama yine de açık açık (Git benim karıyı sik!) diyemezdim. Hem karımın ondan hoşlanmadığını biliyordum. Binali beyin hem yaşı, hemde kilosu ve sulu tavırları hoşuna gitmiyordu karımın.

Binali beyin bana sık sık söylediği, “Karını evire çevir sikersin!” lafına, ben ne diyecektim ki? Ortam bozulmasın diye, “Ee herhalde yani, yoksa karım siki başka yerde ararsa ne olacak?” diye cevap veriyordum. Bu tür konuşmalarımız daha da sıklaşmıştı. Nedense her defasında hiç vakit geçirmeden konuyu karıma getiriyordu. Bir keresinde yine, “Çok şanslı bir erkeksin! Senden başka onu siken oldu mu hiç? Biliyormusun?” diye sordu. Ben de, “Hiç görmedim ve bana hiç böyle bir şey söylemedi. Ama şüpheleniyorum. Birkaç defa kendim teklif ettim, birini alalım, o seni sikerken ben de seyredeyim, sonra onunla beraber seni sikeriz diye. Bazen evet dedi, bazen de hayır dedi. Aslında kabul etse, böyle bir şey benim de hoşuma gider!” diye ağzımdan kaçırıverdim.

Binali bey de bunu hiç kaçırmadı, “Demek bunu denemek istedin ha?” dedi. Ben de anlattım, “Karımla bir defa Swinger Club gibi bir yere gitmiştik. Bizden başka 2 çift daha vardı, herkes aynı yerde çırılçıplak sevişip sikişiyordu. O kadar zevkliydi ki. Yanımızdaki şişman kadının kocasının gözleri sürekli olarak karımın kalçalarındaydı!” dedim. En sonunda da Binali bey diyeceğini dedi, “Valla bak açık konuşayım, senin karı acaip derecede hoşuma gidiyor, gel beni sik dese, hiç arkadaşımın yada yanımda çalışan işçimin karısı, yok kızım yaşında falan demem, çatır çatır sikerim! Madem sen de zevk alıyorsun karını sikişirken izlemekten, ne yap yap karınla benim aramı yap! Sonunda ne isterseniz isteyin benden. Bende bitmeyecek para var, ben yesem yesem ne kadarını yiyeceğim? Arada bir canım çektikçe buluşuruz sizin evde, sen ister oturur seyredersin, ister çıkarsın dışarı, ben karını bir güzel sikerim, paranızı da bırakırım, sonra evime giderim. Karı yine senin karın olsun! Hiçbirşey olmamış gibi gizlice böyle geçinip gideriz!” dedi.

Eve geldiğimde yine karımla oturmuş konuşuyorduk. Karım zaten hergün, Binali beyin nasıl baktığını, nasıl etrafında pervane olduğunu hep anlatırdı. Ama iyi para kazandığımızdan dolayı ve bunun ikimizin de hoşuna gitmesinden dolayı sesimizi çıkarmazdık. Bugün Binali beyin bana dediklerini birbir karıma anlattım. Karım da başta, “Ondan hoşlanmıyorum! Senin de bana bulduğun erkeğe bak!” falan dedi. Ama sonunda yola getirdim. “Ne olacak kızım, doya doya amını götünü yalatırsın! Zaten o yaşta adam nasıl sikecek seni? Sokamaz bile!” diyerek karımı ikna ettim.

Karıma, “Ama aceleci olma, önceleri açık saçık konuş, rahat ol, sana laf atmasına izin ver falan. Sonra ellemesine izin verirsin. Her şeyi zamana bırak, iyice kudursun! Zaten ondan en fazla parayı, seni yatağa atıncaya kadar götürürüz. Sonra sen onun sikini falan elle, sonra onun seni yalamasına, öpmesine izin ver. Sikini falan yalarsın. Olay had safhaya dayanınca, artık kendini ona bırak! Bırak istediği gibi siksin seni! Zevk almasan da zevk alıyormuş gibi davran, çıldırt onu! Sikini yala, ağzına akıttır döllerini yut. Bırak seni götten falan siksin! Laflarınla çıldırt, deli et onu, sana öyle bir tutulsun ki, senden asla bıkmasın! Her seferinde başka bir fantazi dene…” dedim.

Aradan 3 gün geçmiş, yine Binali beyin evinde akşama kadar çalışmıştım. Akşam da Binali beyle başbaşa bahçede oturmuş, hem bira içiyor hem konuşuyorduk. Döndü hanım oğlunun yanına gitmişti. Biram bitince, “Ben artık kalkayım, evde karımın canı sıkılır!” dedim. Binali bey hemen, “Onu da çağır gelsin, o da içsin bizimle!” dedi. Ben de, “Tamam çağırayım, ama bak bu akşam karımı kandırdın kandırdın! Ben ona bahsettim, ama naz ediyor! Her şey senin elinde artık! Biraz kalbini kazan, gönlünü et, sonra kendiliğinden oturur senin kucağına merak etme!” dedim. “Tamam, ara gelsin hemen!” dedi. Karımı arayıp, “Üzerine güzel birşeyler giyip gel, altına da bikinini giy, bu gece hem içeceğiz hem yüzeceğiz! Bak bikini giymeyi unutma, sonra çıplak sokarız seni havuza!” dedim. Binali beyinde çok hoşuna gitmişti, “Ya bak şimdiden sikim kalktı!” dedi.

15 dakika sonra karım üzerinde göğüslerinin yarısını açıkta bırakan siyah atlet türü bir şey, altında ise siyah bir mini etek ile yanımıza geldi. İkimiz de sanki bir prenses geliyormuş edasıyla ayağa kalkıp karımı karşıladık, baş köşeye oturttuk. Karım da gülerek, “Bu nasıl bir karşılama böyle, ne oluyor size?” dedi. Ben de ikimizin adına, “Eee, burda senden değerli, senden sexy, senden güzel kimse var mı karıcığım?” dedim. Binali bey de kendi laflarıyla beni destekledi. Sonra bana, “Karına da bir bira aç, soğuk olsun!” dedi. Ben de, “Karım sadece Viski içer!” deyince, “Evde yok, o zaman alıp gelmek sana düşer!” dedi. Mecburen almaya gitmek zorunda kaldım. Giderken de aralarındaki işi kolay pişirebilmeleri için, “Ben yokken yaramazlık yapmayın, geldiğimde sizi yatak odasında aramayayım haa!” diyerek, karımı kendi ellerimle Binali beyin ellerine teslim etmiş oldum.

Geldiğimde Binali beyle karım karşılıklı değil de, yanyana oturuyorlar, gülüşüyorlardı. Sanırım işlem tamamdı. Karımın içkisini koydum, mutfaktan da buzu getirip servis yaptım ve ben de karşılarına oturdum. Sanki benim değil de, Binali beyin karısıydı. Aslında bu portre hoşuma gitmişti ve bana zevk veriyordu. Yıllardır bu tür bir manzarayı hayal ediyordum hep. İçkiydi, sohbetti derken, kafalarımız Çakırkeyf olunca, ortam da iyice ateşlenmişti. Artık Binali beyin elleri karımın bacaklarında, kalçalarında, bazende iki bacağının arasında geziyordu.

Ben ortamı daha da ateşlendirmek için, “Şimdi de havuza girme zamanı! Beyler bayanlar hadi bakalım, herkes soyunsun!” dedim. Karım da bize uymuş, “Çıplak mı gireceğiz? Hani bana bikinini giy gel dediniz ya! Boşuna mı giydim yani?” dedi. Binali bey de, “İstersen çıplak gir güzeller güzeli, gözümüz gönlümüz açılsın!” dedi. Karım beni kastederek, “Ay beni çıplak görenler de keşke senin ettiğin güzel lafları edip, değerimi bilse!” dedi. Binali bey de karıma, “Sen merak etme, ben senin değerini her zaman bilirim! Senin gibi kadını bulmuş, ağzının tadını bilmiyor! Valla ben olsam yataktan çıkmam seninle!” dedi.

Karım yüzü Binali beye dönük şekilde üstünü çıkardı, sonra ona arkasını dönüp, birazda eğilip, altındaki eteği çıkardı. Bikinisinin içindeki karpuz götü tam Binali beyin karşısında duruyordu. Karım, “Ee, siz soyunmuyormusunuz?” diye sorunca, ben, “Valla bende mayo yok, isterseniz külotumla girerim!” dedim. Binali bey de bana, “Ne olacak canım, biz de çıplak gireriz, sanki bendekinden sende yok mu?” dedi. Karım lafa atıldı, gülerek, “Sizde var, ama bende yok ondan!” dedi. Bu sefer Binali bey ondan aşağı kalmadı, “Güzelim sende yoksa da, sanki seninde yemediğin şey mi? İlk defa mı yarak göreceksin, ne var bunda?” dedi ve ikimiz de çırılçıplak soyunduk.

Binali bey karıma, “Seni ben kendi ellerimle soyacağım, bu şerefi benden esirgeme güzelim!” dedi. Karım başta şasırdı. Ben de, “Ee hadi soysun, yoksa ikimiz birden soyar, tecavüz ederiz!” deyince, Binali bey, “Yoo bende öyle şey olmaz, yavaş yavaş, okşayarak, zevkini çıkararak yaparım!” dedi. Kendi elleriyle soydu karımı. Hep beraber havuzda çırılçıplak yüzüyor, eğleniyor, oynaşıyorduk. Yüzmekten yorulunca havuzdan çıktık. Biraz oturup dinlendik. Binali bey hiç kimsenin beklemediği bir anda ayağa kalktı, elini sanki dansa kaldırır gibi karıma uzatarak, “Hadi bebeğim biz yukarıya odamıza çıkalım, beni dünyanın en mutlu insanı olmaktan alıkoyma!” dedi. Karım şaşırmış, dili tutulmuş gibi bir ona, bir benim yüzüme bakıyordu. Binali bey anlamış, “Çekinme güzelim, ben kocanla konuştum, bundan sonra senin iki kocan olacak, senin her istediğini yerine getireceğim, para içinde yüzeceksin! Önce benim karım, sonra da kendi kocanın karısısın!” dedi.

Karıma kafamla işaret verince, birlikte yukarıya çıktılar. Onlardan az sonra da ben sessizce yukarı çıktım. Odaya girdiklerinde ikisi de zaten çırılçıplak olduklarından, hemen Binali bey karıma sarılmış, dudaklarından deli gibi öpüyordu. Kapı açık olduğundan, ben de koridordan gizlice seyrediyordum onları. Karım Binali beyin önünde çöktü, sikini yalıyordu. Binali beyin siki zevkten kazık gibi olmuştu. Sonra karımın elinden tutarak yatağa götürdü. Karımı yatağın kenarına oturttu ve bacaklarını ayırıp amını yalamaya başladı. Karımın en çok hoşlandığı şeydi bu. Daha sonra ikisi birden yatağın üzerine uzanıp, öpüşüp yalaşmaya başladılar.

Binali bey bazen karımın kalçalarını okşuyor, bazen göğüslerini yalayıp sıkıyor, sürekli de iltifat ediyor, “Aman Tanrım, ne güzel kalçalar! Birazdan bunların arasına girip, seni götten sikeceğimi hayal bile edemiyorum karıcığım!” diyordu. Ve nihayet karımın bacaklarını ayırdı, sikini amına dayayıp soktu. Karım altında sürekli inliyordu. Binali bey pompalamaya başlamıştı bile. “Yavrum, harikasin bebeğim!” dedikçe, karım da, “Sik beni erkeğim, ben bu şekilde sikilmeyi çok özledim, beni sike doyur, dibine kadar sok ne olursun!” diye adeta yalvarıyordu. 10 dakikaya yakın o şekilde amından sikti. Bazen de karım bacaklarını Binali beyin omuzlarına attı. Bir ara pozisyon değiştirdiler, Binali bey sırtüstü yattı. Karım yine sikini yaladı, sonra da sikinin üzerine, yüzü ona dönük şekilde oturdu. Sikinin üzerinde oturup kalkıyor, bir yandan da azgin orospular gibi, “Sik beni, sik beni erkeğim!” diye inliyordu.

Karım amından sikilmekten sanırım çok memnun kalmıştı. Üstünden inip domaldı, şimdi de götten yiyecekti. Binali bey de hemen karımın göt deliğini parmaklamaya başladı. Başta acırdı, ama karım alışkındı götten yemeye. Ben de çok siktim karımın götünü. Bana söylemese de, sanırım benimle evlenmeden önce de götten siktirmiş olmalıydı. Ve nihayet Binali bey karımın arkasına sokuldu, sikini göt deliğine bastırmaya başladı. Girdiğini, karımın, “Ayyy!” diye bağırmasından anlamıştım. Binali bey bir müddet yavaşca sokup çıkardı, daha sonra hızlandı. Ara sıra da karımın kalçalarını okşuyor ve tokatlıyordu. Binali bey götten fazla dayanamadı, 4-5 dakika sonra sikini çıkardı ve karımın ağzına verip boşaldı. Karımın ağzı yüzü döl içinde kalmasına rağmen, sikini yalamaya bir süre daha devam etti.

O sırada ben sessizce aşağı indim. Sonunda hayalime kavuşmuş, karımı bir başkasıyla sikişirken seyretmiştim. Az sonra ikisi birden aşağıya yanıma geldiler. Binali beyin elinde çek defteriyle kalemi vardı. Sigara uzattım, “Nasıldı?” diye sordum. Binali bey, “Harika, muhteşem bir kadın! Hayatımda böyle bir şey görmedim ben!” dedi ve yüklü meblağda bir çek yazıp verdi. Karım ise, “Tam bir erkek! Beni öyle bir doyurdu ki, insanın böyle bir kocası olması çok büyük bir şans!” dedi.

Alan memnun, veren memnun!

Fırat

Etiket yok

1647 gösterim, 1 gün

  

Bir Cevap Bırakın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

  • Şirinevler Escort Özgül Genç Bekar Erkekleri Arıyor

    Tarafından AÇIK 21 Nisan 2024 - 0 Yorumlar

    Şirinevler’da genç bekâr erkekler için eşi olmayan bir edinim sunan Şirinevler Escort Özgül, erotik içerik arayanlara hususi hizmetleriyle göz dolduruyor. Bu çekici ve deneyimli escort, Şirinevler’un en gözde ve saygı duyulan eskortlarından biridir. Her insanın istediği anlamlı ve unutulmaz anılar biriktirebilmesi için hususi bir arkadaşlık gereklidir. Genç bekar adamların bu ihtiyacını gidermek amacıyla, Özgül görkemli […]